astrologie Poradna | Astrologie | Pozdrav klientkám chytré ženy - Chytrá žena
Do Slunečné nakoukne JelenDo Slunečné nakoukne Jelen Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.02. 2020
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Astrologie

Prosíme Vás, abyste Vaše dotazy do astrologie nevkládali vícekrát. Protože je Váš zájem o numerologii veliký, astroložka se bude snažit na všechny Vaše dotazy postupně odpovědět. Prosíme o strpení.
Odpovědět na dotazZpět na téma Astrologie


Vložil:
Mária Jurů
Datum vložení:
12:23 01.01. 2009
Poslední odpověď:
03.11.2009 09:36 hod.
Dotaz : Pozdrav klientkám chytré ženy
Posílám pozdrav všem našim čtenářům, kteří po celý rok aktivně přispívají do všech rubrik chytré ženy. Doufám, že i rubrika astrologie dodala našim čtenářkám možnost řešení v obtížnějších životních situacích. Rok 2008 byl karmicky nejnáročnějším rokem pro nás všechny a tak vidím větší možnosti rozuzlení a vyřešení rokem 2009. Je možné, že jsem některým čtenářkám nevyřešila do detailů budoucnost ale to je věc jedinců a jejich statečnosti v životě.
Jednoduchost symbolických odpovědí je podstatná a řešitelná, s kterými trávím čas bez nároku na honorář. Tento podstatný aspekt některým čtenářkám uniká a tak se omlouvám, pokud nebyly dostatečné odpovědi. Přeji všem zdraví a úspěchy v roce 2009.
Vaše Marie Jurů.

Bližší informace o astroložce Márii Jurů se dozvíte ZDE.

Odpověď odborníka

Zatím nezodpovězeno.

Odpovědi čtenářů

Vložil:
Datum vložení:
09:36 03.11. 2009
Také souhlasím :-) A astrologie je zajímavý obor :-)

Vložil:
Datum vložení:
02:13 25.10. 2009
ja take souhlasim a preji si aby to pokracovalo i tak nadale

Vložil:
Odpověď
Datum vložení:
08:54 11.04. 2009
Dobrý den paní Jurů. O astrologii se moc nezajímám, ale musím s Vámi jedině souhlasit. Byla bych ráda, kdyby se roky po sobě jenom zlepšovaly, ale bohužel může být i hůře. S pozdravem SauZav

Vložil:
Datum vložení:
16:40 01.03. 2009
Milé čtenářky, do rubriky Poradna na Chytré Ženě jsem odpověděla na 1297 dotazů a všem čtenářkám popřála úspešný a šťastný rok 2009. Za Vaše odpovědi velice děkuji a těm čtenářkám, které reagovaly na moje přání, nabízím bezplatný výklad z tarotových karet v Praze. Vaše Maria Jurů.

Vložil:
Datum vložení:
12:34 04.01. 2009
Vážená paní Jurů,opravdu byl tento rok pro mě náročný,a proto doufám,že se bude vše jen zlepšovat.Teprve čas ukáže,jak se Vaše rady promítnou do mého života.Zřejmě se nevyhnu rozvodu,i když hvězdy radí,že ne.Bohužel manžel je jiného názoru...Přeji Vám i ostatním ženám hodně úspěchů v novém roce,hodně pevných nervů a lásky a také štěstí a mnoho příjemných chvil ztrávených s lidmi,kteří vás dobíjejí tou správnou energií.

Vložil:
Datum vložení:
17:47 01.01. 2009
I Vám paní Jurů vše nej do Nového roku, hlavně zdraví, spokojenost a lásku! :-)

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !