astrologie Poradna | Astrologie | Budoucnost - Chytrá žena
Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026 Jiří Lábus v komedii MilionJiří Lábus v komedii Milion
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.11. 2025
Dnes má svátek Bohdan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Astrologie

Prosíme Vás, abyste Vaše dotazy do astrologie nevkládali vícekrát. Protože je Váš zájem o numerologii veliký, astroložka se bude snažit na všechny Vaše dotazy postupně odpovědět. Prosíme o strpení.
Odpovědět na dotazZpět na téma Astrologie


Vložil:
JItka
Datum vložení:
17:05 29.10. 2008
Poslední odpověď:
29.10.2008 18:29 hod.
Dotaz : Budoucnost
Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat na mé zaměstnání zda v něm mám zůstat či nikoliv, popřípadě jestli najdu nějaké lepší. Dále se chci zeptat na mé manželství a přítele. Muž je narozen ¨xxx a přítel xxx. S kým nakonec budu žít. Nechci ublížit ani jednomu. Jsem narozena xxx. Děkuji.

Odpověď odborníka

Vložil:
Mária Jurů
Datum vložení:
18:29 29.10. 2008
Vážená paní, je otázkou co najdete jinde lepšího v zaměstnání, zatím setrvejte a zaměřte se na řešení osobního života. V budoucnu hrozí život v osamění. Jurů. Taky doporuč. osobní setkání.

Odpovědi čtenářů

Zatím žádná čtenářka nepřidala svůj názor.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !