astrologie Poradna | Astrologie | umělé oplodnění? - Chytrá žena
Blíženci - roční horoskop na rok 2025Blíženci - roční horoskop na rok 2025 Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.06. 2025
Dnes má svátek Adolf
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Astrologie

Prosíme Vás, abyste Vaše dotazy do astrologie nevkládali vícekrát. Protože je Váš zájem o numerologii veliký, astroložka se bude snažit na všechny Vaše dotazy postupně odpovědět. Prosíme o strpení.
Odpovědět na dotazZpět na téma Astrologie


Vložil:
Jitka
Datum vložení:
21:15 30.07. 2008
Poslední odpověď:
04.08.2008 15:08 hod.
Dotaz : umělé oplodnění?
Dobrý den. Narodila jsem se xxx a manžel xxx. Necelý rok se snažíme o druhé miminko a nedaří se. Byla jsem v červnu na gyn. operaci, tam mi bohužel řekli, že doporučují umělé oplodnění. Můžete se mi prosím podívat do karet, zda dělám dobře, že jsem zatím umělé oplodnění odmítla a miminko zkoušíme přirozenou cestou? Mám již čtyřletého chlapečka. Dělám dobře, že zůstávám v současném zaměstnání? Děkuji za váš čas.

Odpověď odborníka

Vložil:
Mária Juru
Datum vložení:
15:08 04.08. 2008
Vážená paní, poslechněte rady odborníků, tím pomůžete sobě i ostatním. Zatím v zaměstnání určitě setrvejte. Jurů.

Odpovědi čtenářů

Zatím žádná čtenářka nepřidala svůj názor.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !