pece-o-telo Poradna | Péče o tělo | Cviky na chrbticu - Chytrá žena
Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026Školní rok a školní prázdniny v roce 2025/2026
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 14.09. 2025
Dnes má svátek Radka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Péče o tělo

Péče o tělo
Odpovědět na dotazZpět na téma Péče o tělo


Vložil:
Valéria
Datum vložení:
23:18 29.09. 2007
Poslední odpověď:
05.10.2007 14:26 hod.
Dotaz : Cviky na chrbticu
Potrebovala by som poradiť nejaké cviky na posilnenie chrbtice- som po operácii platničky L5,S1.Hľadala som na nete,ale asi slabo. Poradíte?

Odpověď odborníka

Vložil:
Datum vložení:
16:57 04.10. 2007
Omlouvám se, ale tento dotaz není opravdu z mého oboru a proto Vám nemohu odpovědět. Doporučila bych Vám poradit se se svým ošetřujícím lékařem a po dohodě s ním navštívit rehabilitaci. Rehabilitační sestry by Vám měly dle Vašeho nálezu a stupně postižení sestavit cvičebně - rehabilitační program.

Mgr. Iva Belasová

Odpovědi čtenářů

Vložil:
lenulak
Datum vložení:
14:26 05.10. 2007
Podle mě je nejlepší zeptat se přímo lékaře nebo ještě lépe odbodníka přes rehabilitace. Taky mám s páteří velké problémy, zašla jsem si na rehabilitace a tam mi ušili sestavu cviků přímo na tělo, naučili mě, jak je správně cvičit sama doma.

 

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !